6 dôvodov, prečo potrebujete firemné video

Existuje mnoho dôvodov, prečo je v dnešnej dobe pre firmy tak dôležité video. Tu Vám priblížime aspoň šesť základných...

1. Nebudete nudní

Ľudia dnes nečítajú tony stránok textov. Najmä dnes nikoho nebaví čítať technické popisy produktov a služieb. S profesionálnym firemným videom nebudete nudní a svojim potenciálnym zákazníkom či obchodným partnerom ukážete všetko vo stráviteľné podobe.

2. Ukážete svoju spoločnosť zvnútra

Videom je možné dokonale nahradiť firemnú návštevu. Ušetrite svojim klientom čas, peniaze a energiu. Budú Vám za to vďační. Kvalitne spracované firemné video predstaví všetkým továreň, kancelárie či obchod ako na dlani.

3. Budete prestížny a vystúpite z davu

Nie každá spoločnosť má svoje vlastné promo video. Buďte výnimoční a odlíšte sa od konkurencie. luxusne spracovaným prezentačným videom môžete dokonale zmapovať históriu vašej spoločnosti aj odovzdať svojim obchodným partnerom informáciu o tom, akým smerom sa bude váš biznis uberať ďalej.

4. Začnete dokonale prezentovať svoju firmu

Klasické a notoricky známe firemné prezentácie v PowerPointe sú za zenitom a predstavujú dnes už len fádnu formu. Oslňte profesionálnou prezentáciou. Kvalitné firemné video okamžite zdvihne dôveryhodnosť spoločnosti, ktorú zastupujete.

5. Oznámite všetko dôležité najkratšou možnou cestou

Firemné videa predstavujú dnes najefektívnejší spôsob oznámenie veľkého množstva informácií. A to v najkratšom možnom čase. Môžu byť krátke, ale podrobné a jasné. Počas pouhých niekoľkých minút môžete divákovi ukázať všetko, čo je pre Vás aj pre neho dôležité. Jedná sa teda o veľmi účinnú formu komunikácie medzi vašou spoločnosťou a vašim zákazníkom.

6. Využijete naplno možnosti súčasného marketingu

V dnešnej konkurenčnej dobe je dôležité byť pripravený. Využite teda všetko, čo súčasný marketing ponúka. Profesionálne vyrobené firemné video znamená stávku na istotu. Naša videoprodukcia, pri tvorbe firemných filmov, spája umenie a marketing. Vďaka tomuto spojeniu je zaistený perfektný zážitok i zmysel celej video prezentácie.

Autor: Tomáš, produkcia a marketing

Príklad č.1: Firemné brand video – Prezentácia – Firemný promo film pre spoločnosť V-PODLAHY, s.r.o.

Příklad č.2: Firemné propagačné video – Korporátny promo film pre KOVOSVIT MAS Sezimovo Ústí

Príklad č.3: Firemné prezentačné video – Firemný promo film pre spoločnosť RETIGO s.r.o.

Pridať komentár

Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.
Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie. Ďalšie informácie