Natočili sme firemné propagačné video pre KOVOSVIT MAS Sezimovo Ústí. RED Epic opäť v akcii!

KOVOSVIT Sezimovo Ústí, spoločnosť s 75ti ročnou tradíciou vo výrobe a vývoji obrábacích strojov. KOVOSVIT MAS je nositeľom mnohých ocenení za technický prínos vo vývoji obrábacích strojov v Českej republike. Svojim výrobným sortimentom sa Kovosvit orientuje hlavne na subdodávateľov pre automobilový, energetický, letecký a strojársky priemysel. KOVOSVIT MAS Sezimovo Ústí ponúka svojim zákazníkom komplexné služby - individuálne riešenia, flexibilitu aj výrobky tej najvyššej kvality.

Firemné propagačné video pre Kovosvit sme natáčali 5K kamerou RED Epic pre maximálnu kvalitu obrazu. Natáčanie bolo veľa náročne a na pár dní sme sa doslova museli stať súčasťou chodu továrne, kde sme sa museli rýchlo aklimatizovať a pohybovať veľmi obozretne. Napriek tomu sme veľmi radi, že si vedenie spoločnosti KOVOSVIT MAS vybralo pre natočenie veľmi dôležitého promo filmu práve našu produkciu.

Aktuálne už pracujeme pre Kovosvit na ďalšom videu, tentoraz sa bude špeciálne jednať o letecké zábery celej ČR. Točiť budeme z lietadla Cessna.

Pridať komentár

Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.
Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie. Ďalšie informácie