Náš vkus je veľmi prostý. Uspokojíme sa vždy s tým najlepším!

→ KTO SME

→ ČO ROBÍME

→ PREČO MY ?

 

Ako postupujeme pri spolupráci s Vami?

Sme profesionáli a chceme byť vašimi obchodnými partnermi. A chceme Vám pomôcť čo najlepšie robiť svoju prácu. Najdôležitejšie je prvá schôdzka, na ktorej si ujasníme, aká akcia sa bude zaznamenávať, pre aký typ diváka bude video primárne určené a na čo má vlastne hlavne poslúžiť. Treba si tiež určiť aspoň približnú dobu nakrúcania a vysvetliť si podrobnejšie, aké veci chcete natočiť. Po vypočutí nápadov, navrhneme svoju víziu. V prípade dohody a schválenie cenovej kalkulácie, vypracujeme bodový scenár, v ktorom už bude všetko detailne rozvrhnuté. Tiež navrhneme efekty, ktoré sa môžu použiť, ako napríklad komentáre, hudba, strihové efekty, texty, 3D animácie a podobne. Samotná príprava zaberie druhú najväčšiu časť celej tvorby video prezentácie.

Nepodceňujeme kvalitnú prípravu a preto, vo väčšine prípadov, vopred navštívime miesta nakrúcania, aby sme sa s nimi detailnejšie zoznámili. Zaujímajú nás predovšetkým miesta, odkiaľ sa dá natáčať. Tiež uhly pohľadu sú dôležité, aby bolo všetko dobre vidieť a nič zbytočne neprekážalo v zábere či netienilo. Pri natáčaní sme plne zabráni nielen do súčasného natáčania, ale aj do plánovania ďalších vecí.

Najväčšia časť celej tvorby strávime pri počítači pri strihu videa. Navyše, čím má byť video kratšie, tým sa paradoxne pri strihu strávi viac času. Napríklad súčasný štandardný hudobný videoklip, trvajúci tri až štyri minúty, má približne sto päťdesiat strihov! Nie je totiž moc veľký problém video natočiť, ale zostaviť všetko dohromady, aby zábery tvorili kompaktný a jednotný celok, navyše v určitom rytme a slede záberov. Celá video editácia sa ešte dokončuje pridaním hudby, komentárov, titulkov, animácie a ďalšieho.

Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.
Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie. Ďalšie informácie