MENÍME UHOL POHĽADU … SPÁJAME UMENIE A MARKETING

Prepracovaným audiovizuálnym dielom sa Vám podarí zaujať hneď dva hlavné zmysly potencionálneho zákazníka. Jednoducho ide už o lety preverený spôsob propagácie, prezentácie firmy, alebo Vášho produktu.

FIREMNÉ VIDEO – REKLAMNÉ SPOTY – VIRÁLNE VIDEA3D ANIMÁCIE

Zaistíme kompletnú produkciu počnúc ideou, scenárom cez samotné natáčanie až po finalizáciu projektu. Všetko je konzultované s Vami a záleží len na vašom želanie, ako by malo video vyzerať. Môžeme vytvoriť krátke produktové video-shoty určené pre internet až po televíznu reklamu. Všetko v HD kvalite.

 

TVORBA VIDEA → REKLAMNÉ SPOTY | FIREMNÉ VIDEO | TV REKLAMA | VIDEOSPOT | VIDEO REKLAMA

PREZENTAČNÉ VIDEO | PROPAGAČNÉ VIDEO | PROMO VIDEO | KINOREKLAMA | LETECKÉ ZÁBERY

 

AUDIO – ZVUKOVÉ EFEKTY – HUDOBNÉ DOPROVODY – JINGLE

Hudba alebo zvuk je neoddeliteľná súčasť akéhokoľvek projektu, alebo prezentácie firmy či produktu. Zvuková časť filmu hrá podstatnú úlohu v navodení danej atmosféry scény alebo pomáha v podnietenie malého detailu v zábere. Naše video produkcia si uvedomuje, že sluch je hneď druhý zmysel ktorý využívame pri prijímaní informácií z reklamného spotu, alebo akékoľvek obrazové propagácie.

Preto už 4. rokom vytvárame (na objednávku a podľa konkrétneho priania klienta) vlastné, úplne originálne, hudobné a zvukové stopy. Väčšina reklamných agentúr a konkurenčných firiem používa ako ozvučenie už vytvorené skladby, ktoré sú bez autorských práv, pôsobí veľmi „lacno“ a často ani nesúvisí s obrazom.

 

ČO VÁM SPRÁVNY VIDEOMARKETING PRINESIE:

 

AKO POSTUPUJEME PRI SPOLUPRÁCI S VAMI?

Sme profesionáli a chceme byť vašimi obchodnými partnermi. A chceme Vám pomôcť čo najlepšie robiť svoju prácu. Najdôležitejšie je prvá schôdzka, na ktorej si ujasníme, aká akcia sa bude zaznamenávať, pre aký typ diváka bude video primárne určené a na čo má vlastne hlavne poslúžiť. Treba si tiež určiť aspoň približnú dobu nakrúcania a vysvetliť si podrobnejšie, aké veci chcete natočiť. Po vypočutí nápadov, navrhneme svoju víziu. V prípade dohody a schválenie cenovej kalkulácie, vypracujeme bodový scenár, v ktorom už bude všetko detailne rozvrhnuté. Tiež navrhneme efekty, ktoré sa môžu použiť, ako napríklad komentáre, hudba, strihové efekty, texty, 3D animácie a podobne. Samotná príprava zaberie druhú najväčšiu časť celej tvorby video prezentácie.

Nepodceňujeme kvalitnú prípravu a preto, vo väčšine prípadov, vopred navštívime miesta natáčania, aby sme sa s nimi detailnejšie zoznámili. Zaujímajú nás predovšetkým miesta, odkiaľ sa dá natáčať. Tiež uhly pohľadu sú dôležité, aby bolo všetko dobre vidieť a nič zbytočne neprekážalo v zábere či netienilo. Pri natáčaní sme plne zabráni nielen do súčasného natáčania, ale aj do plánovania ďalších vecí.

Najväčšiu časť celej tvorby strávime pri počítači pri strihu videa. Navyše, čím má byť video kratšie, tým sa paradoxne pri strihu strávi viac času. Napríklad súčasný štandardný hudobný videoklip, trvajúci tri až štyri minúty, má približne sto päťdesiat strihov! Nie je totiž moc veľký problém video natočiť, ale zostaviť všetko dohromady, aby zábery tvorili kompaktný a jednotný celok, navyše v určitom rytme a sledu záberov. Celá video editácia sa ešte dokončuje pridaním hudby, komentárov, titulkov, animácie a ďalšieho.

→ PREČO MY ?

Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.
Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie. Ďalšie informácie