Sana Products: Unikátne kuchynské spotrebiče v unikátnom reklamnom video spotu

Hlboký vesmír, hviezdna vojna, hyperpriestor, kuchynské spotrebiče, zdravý životný štýl a hrdina astronaut, vracajúci sa zo svojej misie z ďalekej galaxie späť na Zem, prenasledovaný nepriateľskou kozmickou loďou ... Znie to možno trochu netradične, ale presne takto by sa dal heslovite popísať originálny príbeh nami pripravovaného brand reklamného spotu značky Sana. Táto predstavuje veľmi sofistikované riešenie pre dizajnovo originálne a vysoko kvalitné kuchynské spotrebiče, zaisťujúce správnu životosprávu. Že to znie trochu crazy? Áno, to je účel! Ako vždy sme opäť originálny 🙂

Naša produkcia sa kompletne podieľa na kreatíve a realizácii celého prezentačného promo videa, ktoré bude hlavným videomarketingovým nástrojom prezentujúcim značku. A to po celej Európe (od Francúzska až po Rusko). Jedná sa o časovo náročnú zákazku, kombinujúci prvky 3D animácie, CGI (počítačové animácie), VFX (vizuálnych efektov), SFX (špeciálnych efektov), motion grafiky, originálne hudby a samozrejme klasické kamery. Na celej realizácii sa podieľa náš tím, ktorý (doplnený o herce, vizážistu a ďalšie šikovné externé ľudí) číta dohromady skoro 20 jednotiek.

Aktuálne máme dotočené. Dokončené sú aj 3D modely 5-tich hlavných produktov značky a 2 kozmických lodí. Plus máme už aj vymodelovaný interiér kozmického plavidla hlavného hrdinu. Teraz sa púšťame do druhej časti postprodukcie. Výsledok nášho úsilia by mal uzrieť svetlo sveta cca v druhej polovici februára 2015. Niečo málo môžu už teraz napovedať fotky (v galérii nižšie), ktoré boli nadobudnuté v priebehu niekoľkých natáčacích dní v ateliéri vo Valašskom Meziříčí (v ktorom sme simulovali interiér kozmickej lode) a v kuchynskom štúdiu Sykora Home v Prahe.

#Spaneco #SanaProducts #TvorbaVidea #ReklamnySpot #3Danimace #CGI #VFX #OriginalnaHudba #SykoraKuchyne

Pridať komentár

Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.
Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie. Ďalšie informácie