Tvorba produktového videa: Natáčali sme nové produktové video pre prémiovú značku Sana Products

V júni sme natáčali ďalšie produktové video pre značku Sana Products. Tentoraz sme pracovali s unikátnou technikou Kessler CineDrive …

Na konci júna 2018 prebiehalo v Prahe natáčanie produktového videa pre značku Sana Products. Konkrétne sa jednalo o nový prémiový odšťavovač Sana EUJ-828. Pri natáčaní s nami spolupracovala videoprodukcia MERGE studio. Na pľaci bolo celkom 8 členov štábu (okrem produkcie – režiséra – kameramana a osvetľovača, tiež technici a profesionálny foodstylista).

Pracovali sme s technikou Kessler CineDrive, umožňujúci plne programovateľný pohyb kamery – tzv. Motion Control. Veľkou výhodou tejto technológie je práve opakovanie presne naprogramovaného pohybu. To umožňuje zmenu v nasvetleniu či kompozícii jednotlivých scén a spájanie viacerých rozličných záberov do jedného.

Potom, v rámci post-produkcie, prebiehal v našom brnenskom štúdiu výber natočeného materiálu a jeho ďalšie úpravy. Dotáčali sme detailné slow-motion zábery, vytvárali motion graphics a fotorealistické 3D animácie. Aby sme v 3D animácii docielili reálneho nasvietenia a pôsobivého efektu, použili sme originálnu HDRI mapu nasnímanú priamo pri samotnom natáčaní v pražskom ateliéri.

Na toto produktové video sa už čoskoro budete môcť pozrieť v našich referenciách

Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.
Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie. Ďalšie informácie