Hotovo: Unikátny reklamný spot pre Parfums.sk s prvkami sci-fi je vonku!

Cyborg túžiaci stať sa človekom ... A vôňa je to, čo ho dokáže preniesť do vysnívaného sveta, sveta plného života! Aj takto nejako by sa dal v skratke charakterizovať dej nového sci-fi reklamného spotu pre online parfumerského giganta Parfums.sk. Zadanie bolo jasné - vytvoriť niečo úplne neobvyklé a ojedinelé. S kompletným konceptom prišla naša produkcia. Rovnako tak sme sa postarali aj o celkovú realizáciu projektu.

Filmovalo sa na kameru BlackMagic Pocket Cinema Camera v exkluzívnych priestoroch "kozmického" Art & Design hotela Miura v Čeladnej. Vo videu sú využité prvky 3D animácie, vizuálne a zvukové efekty. Celý spot je potom doplnený epic originálnou hudbou, ktorú zložila naša veľmi nadaná hudobná skladateľka Maria Rubel. Finálnu scénu sme nakrúcali tiež v Česku, za pomoci leteckých záberov z hexakoptéry a kamery Panasonic GH3.

Aktuálne pre klienta realizujeme ďalšiu, kratšiu verziu videa (30s a 45s), všetko celkom v 13 mutáciách, pre využitie v kinách a TV. S pôvodnou dĺžkou verziou sa teda bude jednať dohromady o 39 mutácií spotu. No a keďže spoločnosť Internet shop s.r.o. aktuálne vstupuje na americký trh s projektom BeautySpin.com, bude snáď čoskoro naša reklama k videniu aj v zámorí 😉

... "Behind the scenes" video

Pridať komentár

Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.
Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie. Ďalšie informácie